Tanie i ciekawe wzory podziękowań dla gości na chrzest

Rodzice szukający żadnego pomysłu na stylowy upominek w podzięce dla gości na chrzcie świętym z pewnością powinni zaznajomić się z naszą ofertą: drewnianymi pamiątkami o symbolicznym kształcie gołębia bądź też serca. Warto zwrócić szczególną uwagę na ich niezwykłą symbolikę, sprzymierzoną z cudną prostotą. To daje pełne przekonanie, iż każdy członek rodziny doceni takie podziękowanie na chrzest.

Co więcej, nasza propozycja to nie tylko zdobienie oraz pamiątka, lecz również przydatne akcesorium kuchenne, to właśnie dzięki obecności magnesu każdy z radością umieści je na lodówce. Read more „Tanie i ciekawe wzory podziękowań dla gości na chrzest”

Ręcznie wykonane podziękowania dla gości z okazji wesela

Żaden ślub nie jest w pełni zaaranżowany, jeśli nie znalazło się w nim miejsce na podziękowania dla gości ślubnych. Aby jednak ten wybór nie był zawiły, mamy gotowe rozstrzygnięcie: drewniane pamiątki z personalizacją. Gdy pozostaną na nich wyryte imiona Młodej Pary, data radosnego dnia i wybrana z należącej do nas propozycji grafika staną się niezwykle unikatowym wyrażeniem wdzięczności.

Każda z proponowanych pamiątek ma magnes, to właśnie dzięki temu nie jest wyłącznie dekoracją, ale tez odnajdzie swoje miejsce na lodówce. Zapewniamy wysoką jakość i śliczne wykonanie! Read more „Ręcznie wykonane podziękowania dla gości z okazji wesela”

Boho podziękowania dla gości z okazji pierwszej komunii

By uroczystość Pierwszej Komunii Świętej była dopracowana pod każdym szczegółem, nie wolno zapomnieć o specjalnych podziękowaniach dla gości. Oferowane przez nas drewniane gołębice bądź też serca po mistrzowsku wpisują się w tę konwencję! Wystarczy dołączyć do nich imię malucha oraz datę wydarzenia, aby stały się szczególną, spersonalizowaną pamiątką.

Jednak sprawdzą się nie tylko jako dekoracja – dzięki umiejscowieniu w projekcie magnesu, będą oraz pożyteczne. Każdy gość będzie zadowolony z takiego estetycznego i użytecznego upominku. Gwarantujemy kunsztowne wykonanie oraz właściwą cenę. Read more „Boho podziękowania dla gości z okazji pierwszej komunii”

Ręcznie zdobione podziękowania na roczek – różne wzory

Podziękowania dla gości za uczestnictwo w przyjęciu „na roczek” to najlepsza propozycja. Dajemy dwa kształty do wyboru: symboliczną gołębicę oraz ponadczasowe serce. Znacznie większy wybór przygotowaliśmy jeżeli chodzi o grafikę nanoszoną na drewnianą dekorację. Zachęcamy też aby podsyłać nam dane potomka: datę urodzin i imię. Gdy umieścimy je na podziękowaniu – stanie się jeszcze o wiele bardziej wyjątkowe.

Na koniec dodamy, iż każda jedna ozdoba dodatkowo pełni funkcję wygodnego magnesu. Wykonujemy je z wysoką starannością – dajemy słowo. Read more „Ręcznie zdobione podziękowania na roczek – różne wzory”

Boho podziękowania dla gości na komunię – zawieszki, serca

Dziękowanie za przybycie na rodzinną uroczystość nabiera oryginalnego znaczenia. Szukają Państwo ciekawego pomysłu na podziękowania dla rodziny za przybycie na imprezę z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Doskonale – w ogromnej ofercie posiadamy fenomenalne podziękowania dla gości na komunię. Nie proponujemy zwyczajnych kartek z podziękowaniem – ta propozycja skupia się na wykonaniu magnesów w kształcie serca, na które jesteśmy w stanie nanieść imię, datę Komunii i wzór z sentencją dziękującą. Są w stanie Państwo wybrać różne wzory podziękowań. Read more „Boho podziękowania dla gości na komunię – zawieszki, serca”

Bogata oferta urodzinowych podziękowań dla gości

Od kilku lat w Polsce dominuje oryginalny trend – wybitnie miły gest, który powiązany jest z dziękowaniem rodzinie za przybycie na istotną uroczystość. Ta reguła tyczy się też imprez urodzinowych – szczególnie tak istotnych, jak te pierwsze urodziny. Jak podziękować przybyłym na imprezę gościom? My rekomendujemy podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu. Nie jest to stereotypowa kartka, jednak personalizowany produkt w formie magnesu o kształcie serca – kapitalne fizyczne podziękowanie oraz pamiątka w jednym. Na magnes możemy nanieść imię dziecka, datę urodzin i wybrany wzór podziękowania. Read more „Bogata oferta urodzinowych podziękowań dla gości”

Jakie wyjątkowe podziękowania dla gości na chrzest wybrać?

W Polsce coraz atrakcyjniejsze stają się zwyczaje związane z organizacją imprez, chrztem oraz wieloma innymi uroczystościami rodzinnymi. Do takich zwyczajów zakwalifikować możemy dziękowanie gościom za przybycie na uroczystość. Nie muszą to być drogie niespodzianki – tu liczy się gest i pomysłowość. Prezentujemy Państwu podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesów w kształcie serca. Oferowane magnesy wolno personalizować, podając imię dziecka, dokładną datę imprezy oraz wzór podziękowania dla gości. Read more „Jakie wyjątkowe podziękowania dla gości na chrzest wybrać?”

Podziękowania dla gości na wesele – szeroka oferta

Branża weselna od paru lat dostrzega trend, który powiązany jest z wręczaniem gościom weselnym drobnych upominków w formie podziękowań za przybycie na imprezę i wspólne celebrowanie z parą młodą tego istotnego dnia. Oprócz alkoholu lub też podziękowań kulinarnych, my polecamy drobny, jednakowoż jakże pierwszorzędny i praktyczny podarunek – podziękowania dla gości na ślub / wesele o kształcie serca w formie magnesu. Trwałe, ładne oraz personalizowane magnesy na pewno uświetnią każde wesele, sprawiając dużą radość obdarowanym gościom. Read more „Podziękowania dla gości na wesele – szeroka oferta”